F4 & F5 Carburator Parsun Buitenboordmotor onderdelen

F4 & F5 - Carburateur Onderdelen
Tonen als Foto-tabel Lijst

1 product

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
Tonen als Foto-tabel Lijst

1 product

per pagina
Van hoog naar laag sorteren

NR:

ARTIKELNUMMER:

OEM PARSUN

PART NAME:

OMSCHRIJVING:

1

PAF4-04140000

F4-04140000

CARBURETOR

CARBURATEUR

2

PAF4-04140001

F4-04140001

CARBURETOR HOUSING

CARBURATEUR BEHUIZING

3

PAGB/T818-M4X10

GB/T818-M4X10

BOLT

BOUT

4

PAGB/T94.1-4

GB/T94.1-4

WASHER, SPRING

RING

5

PAF4-04140002

F4-04140002

PLATE

 

6

PAF4-04140003

F4-04140003

GASKET

PAKKING

7

PAF4-04140004

F4-04140004

BOLT

BOUT

8

PAF4-04140005

F4-04140005

SPRING, THROTTLE

 

9

PAF4-04140006

F4-04140006

APRON, CHOKE

 

10

PAF4-04140007

F4-04140007

APRON ACCELERATOR

 

11

PAGB/T818-M3X6

GB/T818-M3X6

BOLT

BOUT

12

PAGB/T94.1-4

GB/T94.1-4

CIRCLIP

 

13

PAF4-04140008

F4-04140008

SEAL

 

14

PAF4-04140009

F4-04140009

SCREW, AIR ADJUSTING

 

15

PAF4-04140010

F4-04140010

JET, AIR SLOW

 

16

PAF4-04140011

F4-04140011

JET, MAIN

 

17

PAF4-04140012

F4-04140012

VALVE, NEEDLE

 

18

PAF4-04140013

F4-04140013

NOZZLE, MAIN

 

19

PAF4-04140014

F4-04140014

RUBBER CAP

 

20

PAF4-04140015

F4-04140015

WRING, SPRING

 

21

PAF4-04140016

F4-04140016

BUSH, LINK

 

22

PAF4-04140017

F4-04140017

LINK, CHOKE

 

23

PAF4-04140018

F4-04140018

PIN, FLOAT

 

24

PAF4-04140019

F4-04140019

SEAL

 

25

PAF4-04140020

F4-04140020

PLATE, CHOKE

 

26

PAF4-04140021

F4-04140021

WASHER

RING

27

PAF4-04140022

F4-04140022

NYLON WASHER

 

28

PAF4-04140100

F4-04140100

BOLT

BOUT

29

PAF4-04140200

F4-04140200

FLOAT

VLOTTER

30

PAF4-04140301

F4-04140301

PLUG, DRAIN

 

31

PAF4-04140302

F4-04140302

GASKET

PAKKING

32

PAF4-04140300

F4-04140300

BODY, FLOAT CHAMBER

 

33

PAGB/T818-M4X12

GB/T818-M4X12

BOLT

BOUT

34

PAGB/T818-M4X8

GB/T818-M4X8

BOLT

BOUT

35

PAGB/T94.1-3

GB/T94.1-3

WASHER, SPRING

 

Page Speed